Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Płatny staż - Marketing, Zarządzanie, PR

Fundacja Sustinae
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnością

Fundacja Sustinae (Chałubińskiego 8 piętro. 32, pok. 3211) zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w procesie rekrutacji w ramach projektu „Czas na staż – program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Edycja 2_2” na stanowisko:

Stażysta - Departament Programów Infrastrukturalnych, Wydział Projektów Własnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej - 3 miesięczny staż, 2900 brutto

Zadania
- Lekkie pióro;
- Przygotowaniu informacji na stronę www;
- Przygotowywanie materiałów dla członków kierownictwa w związku z udziałem w spotkaniach/konferencjach;
- Przygotowanie prezentacji w PowerPoint;
- Drobne grafiki w programie CANVA;
- Pomoc przy przygotowaniu tekstów do newslettera

Wymagania

• Aktualne do końca 2024 r. orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualny dokument równoważny – warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe – Marketing, Zarządzanie, PR – warunek konieczny
• Komunikatywność, współpraca, otwartość na nowe doświadczenia, wysoka kultura osobista, sumienność
• Wysoka motywacja do nabycia doświadczenia zawodowego w administracji państwowej, umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy

• Płatny 3 miesięczny staż zawodowy w dostosowanym budynku – 2900 brutto miesięcznie
• Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach
• Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w administracji i służbie publicznej

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie CV w wiadomości na portalu lub kontakt telefoniczny

Miejsce odbywania stażu
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ul. Wspólna 2/4