Blacharz / Dekarz → praca w Szwajcarii!!

Sedulus Sp. z o.o.
  • Opole, opolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

- ogólne prace blacharskie na dachach stromych i płaskich
- tworzenie instalacji odgromowych
- montaż systemów fotowoltaicznych
- praca w Szwajcarii (Luzerna, Schwyz, Zug)

Wymagania stanowiska

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)
- doświadczenie w pracy jako blacharz/dekarz/ hydraulik na terenie Niemiec/Szwajcarii lub Austrii
- samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
- samodzielność
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Oferujemy

- szwajcarską umowę o pracę
- wynagrodzenie; od 33CHF do 38CHF brutto/h
- pracę 40 godzin w tygodniu
- możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
- stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
- bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
- możliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają umiejętności zawodowe
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)