Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
mdm NT Sp. z o.o.

Specjalista ds. promocji i reklamy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w swojej branży, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Promocji i Reklamy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • współudział w kształtowaniu strategii promocyjnej, reklamowej
    i marketingowej
  • realizacja celów wynikających ze strategii marketingowej poprzez działania promocyjno-reklamowe
  • przygotowywanie i wdrażanie narzędzi marketingowych nastawionych na realizację strategii sprzedażowych
  • udział w przygotowaniu i nadzorze nad realizacją budżetu marketingowego
  • projektowanie i realizacja działań promocyjnych
  • przygotowanie materiałów informacyjnych i reklamowych
  • organizowanie udziału firmy w targach oraz imprezach wystawienniczych
  • współudział w budowaniu i aktualizacji oferty produktowej
  • analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • komunikacja między firmą a klientem za pomocą mediów społecznościowych, w tym kreowanie treści przekazu

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (marketing lub pokrewne) lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych
  • silne nastawienie prorynkowe i efektywność w działaniu
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktu
  • zdolności organizacyjne, inicjatywa/kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość rynku/branży budowlanej/fotowoltaiki oraz trendów marketingowych

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego, inicjowania własnych pomysłów
    i aktywnego udziału w nowo realizowanym projekcie w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez MDM NT Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@mdmnt.com.
    Będziemy przetwarzali różne informacje o Tobie w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne: prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę:
    • w celu wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje);
    • w celu podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy, informacje o spotkaniach rekrutacyjnych, nasza ocena Twoich predyspozycji do zajmowania określonego stanowiska);
    • w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest wymagany w systemie eRecruiter do Twojej prawidłowej identyfikacji;
    • w oparciu o Twoją zgodę (m.in. dane, które dobrowolnie zamieszczasz w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. Twój wizerunek, zainteresowania, dane zawarte w referencjach od byłych pracodawców);
    • prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę);
    • zbadania satysfakcji z procesu rekrutacji (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes);
    • ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z rekrutacją (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes);
    • na wypadek gdybyśmy musieli powtórzyć tę rekrutację (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes).
    Zasadniczo, prosimy o nieprzekazywanie nam podczas procesu rekrutacji żadnych danych wrażliwych, takich jak np. informacje o stanie Twojego zdrowia czy inne dane wskazane w art. 9 RODO. Jeśli jednak uznasz, że podanie takich danych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest konieczne, np. ze względu na Twoją szczególną sytuację, zwrócimy się do Ciebie z prośbą o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie przez nas takich danych wrażliwych.
    Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (jeżeli zostały wskazane powyżej) jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podobnie podanie wskazanych powyżej danych niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy i niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy; a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Analizujemy kandydatów w systemie eRecruiter za pomocą różnych filtrów wyszukiwania i oceniamy ich pod kątem kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do zajmowania określonego stanowiska pracy. Dokonujemy tego w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na wyszukiwaniu i grupowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego stanowiska pracy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@mdmnt.com lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@mdmnt.com.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.