Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Hekato Polska to firma produkcyjna z branży automatyki budynkowej, dostawca niezawodnych detektorów gazów oraz tablic sygnalizacyjnych do sterowania wentylacją bytową w garażach podziemnych, budynkach usługowych i handlowych, halach magazynowych.
Altualnie poszukujemy 2 osób do działu produkcji.

Zakres obowiązków

  • Prace przygotowawcze i montażowe urządzeń elektronicznych,

  • Programowanie i testowanie urządzeń elektronicznych,

  • Obsługa frezarki CNC,

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki,

  • Nadzór jakościowy nad powierzonymi zadaniami produkcyjnymi.

Wymagania

  • Zdolności manualne,
  • Obsługa urządzeń CNC,
  • Umiejętność lutowania,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość,
  • Mile widziane wykształcenie średnie elektroniczne lub średnie techniczne,
  • Możliwość pracy w godz. 6.00 - 14.00 oraz 12.00-20.00.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie + premia za wyniki,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Brak dress code’u,
  • Możliwość uzyskania uprawnień.
  • Administratorem danych osobowych jest HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 54-617 Wrocław ul. Karpacka 22, NIP: 8943145489. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hekato Polska Sp. z o.o.S.K. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.