Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Asystent/Asystentka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie

Recepcjonistka

Umowa o pracę tymczasową

Część etatu

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Studiujesz i szukasz pracy na pół etatu? A może szukasz dodatkowej pracy? W pracy lubisz kontakt z ludźmi i różnorodność zadań? Zależy Ci na i stabilnym zatrudnieniu?

Poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent/ Asystentka Zarządu - pół etatu.

Sprawdź naszą ofertę!

Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa Wilanów.

Zakres obowiązków

  • koordynowanie obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • organizowanie podróży służbowych dla pracowników z Polski oraz regionu,
  • pomoc w organizowaniu eventów firmowych oraz szkoleń,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • obsługa gości w języku polskim oraz angielskim,
  • zarządzanie flotą samochodową,
  • przygotowywanie prezentacji oraz redagowanie pism służbowych,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami,
  • zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły,
  • nadzór nad estetyką biura i kontrola realizacji procedur porządkowych,
  • archiwizowanie dokumentów.

Wymagania

  • biegła znajomości języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu i dobrej organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wielozadaniowość

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 13.00,
  • wynagrodzenie w wysokości 35 zł brutto h,
  • pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta MultiSport).

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.