Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Młodszy specjalista w dziale zakupów

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Lubisz pracę w dynamicznym środowisku, znasz dobrze język angielski i masz pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów/ łańcucha dostaw lub logistyki? Chcesz wykorzystać zdobyte umiejętności a jednocześnie poszerzać swoje kompetencje i możliwości?

Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisko Młodszego specjalisty w dziale zakupów dla jednego z naszych klientów - lidera branży produkcyjnej, który ceni sobie nieustanny rozwój i innowację.

Zakres obowiązków

  • wsparcie operacyjne w nowych procesach wdrażania i zaopatrzenia
  • zarządzanie danymi materiałów/produktów w SAP
  • wdrażanie cen produktów, kontrola spójności
  • wsparcie wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy w zakresie szkoleń i wskazówek dotyczących nowego procesu

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • pierwszego doświadczenia zawodowego - mile widziane w obszarze zakupów/logistyki/łańcucha dostaw i pokrewne
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP - mile widziane
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych, proaktywności, zaangażowania w pracę

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w modelu hybrydowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy
  • benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.