Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nowe miejsca pracy na stanowisku ślusarz!

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Więcej informacji na temat Manpower znajduje się na www.manpower.pl

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób bez doświadczenia na stanowisko:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • Utrzymywanie ciągłej sprawności narzędzi produkcyjnych
  • Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów narzędzi i oprzyrządowania
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Obsługa obrabiarek konwencjonalnych

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość budowy narzędzi (tłoczników)
  • Umiejętność precyzyjnych, ręcznych prac ślusarsko-mechanicznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywy stałej, stabilnej współpracy
  • Atrakcyjna stawka godzinowa oraz rozbudowany system premiowy
  • Pakiet socjalny
  • Duży parking dla osób zmotoryzowanych
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Administratorem danych osobowych jest Manpower Group Sp. z o.o 00-838 Warszawa ul.Prosta 68, NIP: 5262493733. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  •  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kopcińskiego 79, 90-033 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)  Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.”