Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
Nord Energy Poland S.A.

Specjalistka ds. fakturowania

  • Gdańsk, pomorskie

Aktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej fakturzystki do naszej firmy specjalizującej się w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii. Nasza działalność obejmuje fotowoltaikę, pompy ciepła oraz termomodernizację budynków. Osoba na tym stanowisku będzie istotnym elementem naszego zespołu administracyjnego, odpowiedzialnym za skrupulatne rozliczanie i kompletowanie faktur związanych z naszymi projektami.

Obowiązki

  • Wystawianie faktur sprzedaży krajowej oraz kompletowanie dokumentów w tym zakresie;
  • Wystawianie faktur korygujących do sprzedaży krajowej i na podstawie reklamacji, dokumentów zwrotu, rabatów i promocji;
  • Wystawianie wezwań do zapłaty;
  • Kontrola rozrachunków z nabywcami.
  • Współpraca z biurem rachunkowym
  • Przygotowywanie raportów dla zarządu
  • Monitorowanie i analiza transakcji finansowych
  • Kontrolowanie poprawności faktur składanych do rozliczeń
  • Dbanie o dobro firmy oraz tworzenia jej pozytywnego wizerunku u klientów i kontrahentów

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Biegła obsługa komputera w szczególności pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości.
  • Znajomości zasad rachunkowości, przepisów podatku dochodowego oraz VAT
  • Rzetelność, samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący pakiet wynagrodzeń
  • Szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy
  • Pracę w atmosferze współpracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności analityczne

  • Zapraszamy do kontaktu 793-532-916