Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Serwisant urządzeń chłodniczych

  • Wrocław, dolnośląskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę, która wykonuje zakres usług montażowych oraz serwisowych techniki chłodniczej.

Jesteśmy na rynku już sporo czasu, bo niemal 17lat. Oferowane przez nas rozwiązania techniki chłodniczej charakteryzują się wysoką, sprawdzoną niezawodnością i na tym nam zależy. Nasze usługi świadczymy dla wielu znanych firm takich jak: markety - budowa instalacji chłodniczych i serwis, czy firmy produkujące żywność - modernizacje i nieustanne udoskonalanie parametrów instalacji chłodniczych, ale również gabinety medyczne. Praca dla takiego klienta, to odpowiedzialność i wzajemne zaufanie, a to jedne z głównych wartości jakimi się kierujemy. Bardzo zależy nam aby nasz klient, który obdarzył nas swoim zaufaniem miał poczucie, że jest na prawdę w dobrych rękach. Dlatego nieustanny rozwój nie tylko naszej firmy ale głównie osobisty rozwój naszych pracowników jest mega ważną dla nas codziennością, i podstawą sprawnie działającego serwisu. Serwisu, którego skład tworzy ekipa wzajemnie wspierających się ludzi, którzy mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. To coś, co pozwala nam pochwalić się ogromną skutecznością w naszych działaniach.

Obowiązki

przyjmowanie zleceń serwisowych

usuwanie usterek i awarii u klienta

rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

organizacja stanowiska pracy i dbanie o powierzony sprzęt (narzędzia, samochód itp)

dbanie o stan techniczny urządzeń naszych stałych klientów

Wymagania

konieczne doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku

prawo jazdy kategorii B

odpowiedzialność i uczciwość

dyspozycyjność (24 godzinne dyżury w/g grafiku)

posiadanie uprawnień SEP i F-gazy, będą dodatkowym mocnym atutem.

Oferujemy

pracę w ciekawej, ciągle rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę

szkolenia branżowe

ciągłe podnoszenie kwalifikacji

dodatkowo premiowane wynagrodzenie

możliwości rozwoju oraz budowania własnego zespołu

niezbędne narzędzia pracy

wsparcie techniczne

wkład w rozwój firmy

dobrą atmosferę i świetny zespół w profesjonalnie zarządzanej firmie

UWAGA!

Lubimy uczciwe zasady i liczymy, że dokładnie przeczytałeś nasze ogłoszenie. Dlatego odpowiadamy wyłącznie na aplikacje składane przez osoby z doświadczeniem w branży chłodniczej.