Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
LSP Group Sp. z o.o.

Kierowca, specjalista ds. floty

  • Łódź, łódzkie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i utrzymanie floty pojazdów ciężarowych i dostawczych.
  • Dostarczanie i odbieranie pojazdów z serwisów.
  • Monitorowanie stanu technicznego i czystości pojazdów.
  • Wykonywanie drobnych napraw i bieżących przeglądów.
  • Raportowanie stanu floty i proponowanie rozwiązań usprawniających jej użytkowanie.
  • Dbanie o efektywne i ekonomiczne wykorzystanie pojazdów.
  • Wyjazdy na stałych liniach kurierskich.
  • Bezpieczne i prawidłowe prowadzenie pojazdów
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa
  • Przestrzeganie czasu pracy,
  • Dostarczanie towarów do określonych miejsc zgodnie z harmonogramem
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów przed rozpoczęciem jazdy i regularne utrzymywanie ich w dobrym stanie
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów i zgłaszanie ewentualnych usterek czy potrzeby konserwacji
  • Utrzymywanie pojazdu w czystości i porządku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
  • Zachowanie dbałości o powierzone mienie i zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się w pojeździe
  • Prowadzenie pojazdu zgodnie z zasadami ekonomicznej jazdy
  • Współpraca z innymi pracownikami i przełożonymi w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania transportu
  • Praca zgodnie z instrukcjami klienta
  • Tankowanie pojazdu na wyznaczonych stacjach kartą paliwową

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C, CE z kodem 95.
  • Karta kierowcy
  • Zamiłowanie do motoryzacji i umiejętności techniczne.
  • Doświadczenie jako kierowca zawodowy min 1 rok
  • Pozytywne nastawienie, skłonność do szukania rozwiązań, nie problemów.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.
  • Odpowiedzialność, komunikatywność i profesjonalizm.
  • Kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę, która łączy pasję do ciężarówek z możliwością częstszego bycia w domu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności technicznych.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie stawiającej na jakość i życzliwość w biznesie
  • Pracę w dynamicznej i przyjaznej organizacji, która stawia na ludzi oraz zgrane i wspierające się zespoły
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • Nowoczesny tabor pojazdów oraz profesjonalne wsparcie techniczne.
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w szkoleniach doszkalających