Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Dozorca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Dozorca (wymagany staż - lata: 5)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, doświadczenie zawodowe: 5 lat; znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

    Obowiązki:
    1. Sprzątanie terenu zewnętrznego,
    2. dozór placówki na recepcji szkolnej,
    3. Dodatkowe prace zlecone przez kierownika gospodarczego.

    [Zgłoszenia: BRuzik@eduwarszawa.pl, 601491587]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia 20%;
    + dodatek stażowy;
    W sumie wynagrodzenie nie mniejsze niż wynagrodzenie minimalne;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP