Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik umysłowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: cierpliwość, dokładność, zdolności manualne, sprawność fizyczna, dobra organizacja pracy w zakładzie produkcyjnym. Gotowość podjęcia pracy długoterminowej, od zaraz w systemie trzyzmianowym. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: system premiowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia pracownicze, PPK, ZFŚS, kartę Multisport i wiele innych.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP