Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
  • Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office,Program Enova 365
  • Inne wymagania: Wymagane:
    - wykształcenie średnie,
    - 2 lata doświadczenia zawodowego,
    - znajomość kodeksu pracy,
    - znajomość programu Enova 365, Kadry i płace, płatnik,
    - znajomość systemu Enova 365 to warunek konieczny.

    Zakres obowiazków:
    - prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,
    - obliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac,
    - rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
    - obsługa procesów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
    - nadzór nad aktualnością dokumentów pracowniczych,
    - kontakt z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi.

    Kontakt: a.leszko@bdkkaizen.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP