Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Starszy specjalista w Wydziale Kadr, Departament Finansowy

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Zagrożenie korupcją
  • Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

  • Realizuje rekrutacje zewnętrzne i wewnętrzne, w tym weryfikuje poprawność przeprowadzanych postępowań rekrutacyjnych pod kątem zgodności z aktami zewnętrznymi i wewnętrznymi, bierze udział w pracach komisji przeprowadzających nabór, w ramach których przygotowuje i upowszechnia ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy i wynikach naboru, weryfikuje aplikacje kandydatów pod kątem formalnym, przygotowuje i/lub weryfikuje narzędzia rekrutacyjne.
  • Realizuje proces przygotowywania i aktualizowania opisów stanowisk pracy, w tym weryfikuje poprawność sporządzenia projektów opisów stanowisk pracy z aktami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz sporządza opisy stanowisk pracy.
  • Realizuje działania z zakresu planowania i organizacji szkoleń dla pracowników urzędu.
  • Monitoruje proces sporządzania ocen okresowych, w tym monitoruje terminowość sporządzania ocen pracowniczych (ocen okresowych oraz I oceny w służbie cywilnej), weryfikuje poprawność sporządzenia ocen z aktami zewnętrznymi i wewnętrznymi, przygotowuje stanowiska Dyrektora Generalnego w związku ze sprzeciwem od oceny okresowej oraz doradza i wspiera pracowników w zakresie tego procesu.
  • Koordynuje kwestie organizacji staży, praktyk i wolontariatów, weryfikuje oraz przedstawia do podpisu dokumentację w tym zakresie, zapewnia właściwą realizację zawieranych umów i porozumień w zakresie m.in. kierowania na szkolenie BHP, przygotowywania dokumentów potwierdzających zrealizowaną formę współpracy.
  • Opracowuje rozwiązania dla urzędu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, aktualizuje istniejące procedury, projektuje nowe rozwiązania oraz tworzy projekty regulacji wewnętrznych w zakresie właściwości wydziału.
  • Przygotowuje materiały, informacje i analizy na potrzeby statystyki i sprawozdawczości oraz kontroli prowadzonych w obszarze spraw kadrowych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Wiedza z zakresu dokonywania opisów stanowisk pracy w służbie cywilnej
  • Znajomość standardów zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej
  • Znajomość metod, technik i narzędzi stosowanych podczas rekrutacji i selekcji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Rzetelność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe i studia podyplomowe z zakresu: zarządzania zasobami ludzkimi lub prawa pracy lub zarządzania kompetencjami lub rekrutacji i selekcji personelu
  • doświadczenia zawodowego w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

Oferujemy

  • Ruchomy system czasu pracy (rozpoczynanie pracy w godz. 7.00-9.00)
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • Dodatkowy dzień wolny na badania profilaktyczne
  • Dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od stażu pracy (powyżej 5 lat stażu pracy)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość świadczenia pracy w formie zdalnej po okresie wdrożenia do pracy
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz dzieci pracownika
  • Możliwość wykupienia w preferencyjnej cenie polisy na życie oraz karty Multisport
  • Dogodny dojazd
  • On-boarding (adaptacja pracownika) przygotowujący do codziennej pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń
  • Biuro Rzecznika Praw Pacjenta zostało wyróżnione certyfikatem „Pracodawca Zdrowia”