Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
SMART-HR

Senior Recruiter

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (woj. śląskie)

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla klientów globalnych i lokalnych w zakresie rekrutacji stałych,
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów,
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z aktywnymi i pasywnymi kandydatami,
  • Kreatywne wykorzystanie wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów i metod selekcji,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami budowanie relacji współpracy.

Wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy w agencji rekrutacyjnej w obszarze rekrutacji stałych,
  • Doświadczenia w bezpośrednim wyszukiwaniu kandydatów metodami direct search z różnych branż,
  • Umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Kreatywności, odpowiedzialności za powierzone projekty, umiejętności współpracy z zespołem rekruterów, chęci do dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące dodatki,
  • Smaczną kawę, herbaty i owoce,
  • Komfortowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów (opieka medyczna, bezpłatna nauka języków obcych w godzinach pracy, dostęp do językowej platformy e-learningowej, MedicoverSport, spotkania okolicznościowe),
  • Pracę w zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i współpracy.
  • Możliwość realizacji wielu ciekawych projektów dla prestiżowych krajowych i międzynarodowych klientów.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.