Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
CDMD SHL Sp. z o.o.

Kierownik budowy budowlany

  • Płock, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zatrudnimy kierownika budowy na terenie Płockamiejsce: Orlen

kierownik budowy budowlany

Obowiązki

  • zajmowanie się szeregiem czynności związanych z nadzorowaniem i organizowaniem różnego typu robót budowlanych
  • kontakt ze zleceniodawcą

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie min 3 lata
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej,
  • znajomość procesu budowalnego przy realizacji inwestycji,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • praca po 8-10h dziennie

Oferujemy

  • Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca na budowie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia/B2B (9k-12k zł netto)
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • 574457685