Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Feedpro Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Osina, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Feedpro Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów karmy dla zwierząt domowych.Od karmy dla szczeniąt po karmę dla seniorów. Bez mączki kostnej, bez substytutów białka, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i aromatów.Tylko najlepsze naturalne składniki. Produkujemy mokrą karmę dla psów i kotów w jakości Super Premium. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • praca fizyczna na produkcji,
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • prace manualne przy wytwarzaniu produktu,
  • realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
  • zapewnienie ciągłości pracy na linii produkcyjnej,
  • utrzymywanie standardów czystości, czyli czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • sprawność manualna oraz techniczna,
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • sumienność i zdyscyplinowanie,
  • zaangażowanie w pracę,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.