Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok

Stylistka Paznokci ! Umowa o pracę

  • Ruda Śląska, śląskie
  • 4 600-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kosmetyczka

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Podzukujemy stylistki paznokci do prężnie rozwijającego się salonu w Rudzie Śląskiej - Orzegów. Posiadamy stałą beze klientek.

Zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta
  • Wykonywanie paznokci żelowych
  • wykonywanie paznokci hybrydowych
  • pracę z frezarką
  • obsługa autoklawu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • dbanie o socjal media firmy
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

  • Punktualność
  • umiejetnosc wykonywania manicure
  • kultura osobista
  • umiejetnosc wykonywania pedicur będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilną pracę oparta o umowę o pracę
  • elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika
  • kursy i szkolenia
  • darmowe korzystanie z usług salonu
  • premie okolicznościowe
  • napiwki
  • ciepłe i zimne napoje
  • przekąski
  • Administratorem danych osobowych jest KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok 41-704 Ruda Śląska Kardynała Augusta Hlonda 33, NIP: 6412496812. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych