Kucharz

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Norwegia zagranica

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, specjalizacja: kucharz - certyfikat lub doświadczenie
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Przygotowanie posiłków
  • Inne wymagania: Wymagan doświadczenie (lub ceryfikat), preferowane w restauracjach nordyckich. Znajomość menu restauracji, schludność, punktualność, zorganizowanie, umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu, elastyczność, doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętności społeczne. Przestrzeganie norm systemu HACCP, kreatywność, zwracanie uwagi na szczegóły. Przyjazne i optymistyczne nastawienie do pracy i współpracowników. Zorientowanie na klienta. Profesjonalna obsługa klientów. Chęć nabywania nowych umiejętności. Elastyczność, kreatywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 250 NOK
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)