Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o.
  • Goleszów, śląskie pow. cieszyński

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
- Tworzenie i zapewnianie planów rozwoju technicznego firmy
- Nadzór nad systemem zarządzania jakością w obszarze technicznym
- Zarządzanie realizacją bieżących zadań należących do działu utrzymania ruchu: bieżąca naprawa maszyn i urządzeń, analiza i eliminowanie przyczyn awarii, udział w przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn
- Dokonywanie nadzoru technicznego oraz kontroli procesów technologicznych
- Zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego – dopuszczenie maszyn do ruchu
- Koordynowanie współpracy miedzy działami przy przeprowadzaniu analiz technicznych i procesowych

Nasze wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
- Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.
- Wiedza techniczna w zakresie automatyki , elektroniki, elektryki.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność programowania sterowników PLC firmy Omron, Mitsubishi, Delta
- Umiejętność programowania paneli HMI Proface
- Umiejętność programowania robotów ABB

To oferujemy:
- Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej,
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w miłej atmosferze,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Dofinansowanie do posiłków,
- Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
- Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę,
- Pakiet socjalny (bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne),
- Miejsce pracy: Bażanowice