Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Starszy inspektor ds. Wyrobów Budowlanych

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zadania wykonywane na stanowisku wiążą się z:

- pracą przy komputerze w wymiarze przekraczającym 4 godziny dziennie,

- analizą tekstu, który może zawierać bardzo drobne czcionki lub być pisany mało czytelnym pismem odręcznym,

- prowadzeniem rozmów telefonicznych i osobistych ze stronami prowadzonych postępowań.

- prowadzenie kontroli wyrobów budowlanych w terenie (w tym pobieranie próbek wyrobów budowlanych)

  • Prowadzenie kontroli planowych i doraźnych
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w pierwszej instancji
  • Udział w kontrolach prowadzonych przez GINB - na jego wezwanie
  • Zlecenie badań pobranych w toku kontroli próbek wyrobów budowlanych
  • Przekazywanie GINB informacji o wynikach zleconych badań próbek, przeprowadzonych kontrolach wyrobów budowlanych wprowadzonych do obrotu lub udostępnianych na rynku krajowym o wydanych postanowieniach i decyzjach

Wymagania

  • wykształcenie: średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego;
  • Znajomość przepisów Ustawy o wyrobach budowlanych
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym (edytor tekstu, przeglądarka internetowa, arkusz kalkulacyjny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Nagrody uznaniowe
  • Bony Świąteczne dwa razy do roku przed Świętami Wielkiej Nocy i przed Bożym Narodzeniem w formie wypłat z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (trzynasta pensja)
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu dla aut i rowerów