Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Doradca techniczno-handlowy

DPIdea jest firmą działającą w branży Badań Nieniszczących, Wzorcowania Urządzeń, oraz Bezpieczeństwa składającą się z ambitnego i doświadczonego zespołu o ponad 10-cio letnim stażu na polskim rynku.

Technologie, urządzenia i materiały przez nas oferowane spełniają najwyższe standardy branżowe, będąc zarazem przyjaznymi dla środowiska naturalnego.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy i stale powiększające się grono klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca techniczno-handlowy.

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo techniczne w zakresie oferowanego przez DPIdea asortymentu oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu wsparcia klienta przed sprzedażowego i po sprzedażowego.

Zakres obowiązków

  • Prezentowanie technologii, urządzeń, materiałów z danego wyspecjalizowanego obszaru

  • Doradztwo techniczne wyspecjalizowane w danym obszarze
  • Poszukiwanie nowych relacji biznesowych w danym obszarze
  • Utrzymywanie dotychczasowych relacji biznesowych z klientami
  • Aktywne uczestnictwo w targach i konferencjach
  • Raportowanie postępu w ramach prowadzonych prac

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej lub chęć rozpoczęcia nowej kariery zawodowej bazując na zdobytej w życiu wiedzy technicznej
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
  • Otwartość, pomysłowość, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń technicznych z danego obszaru
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus atrakcyjna prowizja – doceniamy pracę)
  • Premie roczne, pakiety medyczne, bonusy
  • Możliwość rozwoju: udział w szkoleniach, seminariach, targach/konferencjach krajowych oraz zagranicznych
  • Narzędzia pracy: samochód wraz z kartą flotową, karta firmowa, laptop, telefon, wsparcie osób doświadczonych, biuro wraz z infrastrukturą w siedzibie firmy w Gdyni
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w firmie otwartej na nowe ciekawe pomysły
  • Pracę w systemie godzin ruchomych w zależności od potrzeb i prowadzonych projektów
  • Administratorem danych osobowych jest DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c. 81-549 Gdynia ul. Spokojna 28, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c. 81-549 Gdynia ul. Spokojna 28, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.