Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Covebo Work Office

Specjalista ds. kadr i płac/Payroll Specialist

  • Opole, opolskie
  • 5 300-6 100 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Dołącz do Naszego Zespołu w Agencji Zatrudnienia o międzynarodowej renomie!

Jesteśmy agencją zatrudnienia o ponad 20-letniej historii na polskim rynku, specjalizującą się w dostarczaniu pracowników tymczasowych do Holandii. Nasza codzienna praca opiera się na elastyczności, wsparciu i ambicjach, które stanowią nieodłączną część DNA naszych pracowników.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Payroll Specialist, który będzie kluczowym partnerem naszej firmy i dopełni nasz zespół HR swoją energią i zaangażowaniem w procesy kadrowe. Jeśli w pracy cenisz sobie skrupulatność, samodzielność, poszukujesz długotrwałego i stabilnego zatrudnienia, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi dokumentacji kadrowo-płacowej, obejmującej m.in. rejestry umów, szkoleń oraz badań pracowniczych.
  • Skrupulatne zarządzanie danymi personalnymi pracowników.
  • Naliczanie i terminowa wypłata wynagrodzeń.
  • Efektywna obsługa programu kadrowo-płacowego (preferowany Sage Symfonia).
  • Obsługa portalu wewnętrznego, umożliwiającego pracownikom dostęp do istotnych informacji kadrowych.
  • Wystawianie bieżących zaświadczeń na potrzeby pracowników.
  • Zapewnienie rzetelnej sprawozdawczości kadrowo-płacowej, w tym przygotowywanie dokumentacji dla GUS.
  • Koordynacja i aktywny kontakt z dostawcami oraz partnerami biznesowymi w obszarze usług zewnętrznych.
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji wewnętrznej.
  • Precyzyjne przygotowywanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby zarządu.
  • Obsługa kadrowo-płacowa spółek zależnych.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub certyfikaty poświadczające posiadanie kwalifikacji zawodowych z zakresu kadr i płac
  • Praktyczna i aktualna wiedza z zakresu Prawa Pracy oraz kadr i płac
  • Znajomość i umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (preferowany Płatnik, Symfonia)
  • Umiejętność obsługi MS Office (głównie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Samodzielność i skrupulatność w działaniu
  • Terminowość i odpowiedzialność

Atutem będzie:

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w miękkim HR/chęć rozwoju zawodowego w tym obszarze
  • Czerpanie radości z pracy w żywiołowym zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji z 20-letnim doświadczeniem na rynku
  • Elastyczne godziny pracy – work-life balance jest dla nas niezwykle ważny
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po okresie próbnym)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w procesie onboardingu
  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy oraz odpowiednie narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Podnoszenie kwalifikacji/szkolenia
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju i awansu
  • Szereg benefitów: wyjazdy integracyjne, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet medyczny Luxmed, firmowe eventy, dodatkowe dni wolne, elastyczne godziny pracy, program wellbeing, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COVEBO WORK OFFICE SP. Z. O. O. 45-015 Opole Rynek 24/25, NIP: 7542770376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.