Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
City Drive

Kurier: Glovo, Wolt - praca na e-rowerze, zarabiaj 7000 zł/mies

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 4 500-7 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kurier

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food, Stuart, Deligoo. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą liczbę kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Dołącz do naszego zespołu jako kurier na wygodnym rowerze elektrycznym CAPACITY!

Zatrudniamy kurierów do pracy w aplikacjach dostawczych Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food i innych. Oferujemy różnorodne formy współpracy, abyś mógł/mogła wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli chcesz pracować jako kurier, a nie masz własnego pojazdu, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wynajmij u nas nowy komfortowy rower elektryczny CAPACITY w atrakcyjnej cenie. Dzięki naszym niezawodnym e-rowerom CAPACITY, dostarczysz zamówienia o 30% szybciej, co oznacza więcej zarobków dla Ciebie! A w dodatku dużo mniej się zmęczysz i po pracy masz więcej energii do korzystania z życia :)

Zakres obowiązków

Co robimy w pracy? Dostarczamy :). Jedzenie lub zakupy.

Jak będzie wyglądała Twoja praca? To proste:

1. Odpalasz aplikację.

2. Widzisz kurs i akceptujesz go.

3. Udajesz się do wskazanej lokalizacji.

4. Dostarczasz zamówienie - wygodnie, bo na rowerze elektrycznym CAPACITY .

5. Zapłata za kurs wpada na Twoje konto.

6. Akceptujesz kolejny kurs lub kończysz pracę.

Szukamy osób, które chcą zarabiać na własnych warunkach, bez szefa i sztywnego grafiku, na komfortowym rowerze elektrycznym. Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz!

Wymagania

  • minimum 16 lat (jeśli masz poniżej 18 lat potrzebna będzie zgoda od opiekuna),

  • środek transportu: auto, skuter, rower (wynajmiemy Ci szybki e-rower w atrakcyjnej cenie),

  • telefon z dostępem do internetu,

  • mile widziana: kultura osobista oraz komunikatywna znajomość języka polskiego.

Oferujemy

  • elastyczny harmonogram pracy - umożliwiamy Ci pracę wtedy, kiedy chcesz i ile chcesz, bez sztywnych grafików,

  • komfortowy e-rower marki CAPACITY – wynajmij u nas wygodny e-rower, zaprojektowany specjalnie dla kurierów, z zasięgiem 150 km, rok produkcji 2024 (świeżo z fabryki), 3 modele do wyboru (Fatbike, miejski Single Speed, MTB)

  • atrakcyjną cenę wynajmu e-roweru – od 20 zł dziennie (spłacisz wykonując 2 dostawy w większości aplikacji)

  • wypłaty raz na tydzień lub co 2 tygodnie (w zależności od wybranej aplikacji dostawczej),

  • możliwość pracy stałej lub dorywczej – to Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na pracę,

  • wysokie mnożniki w godzinach szczytu i w trudnych warunkach pogodowych - gwarancja dodatkowych zarobków w najbardziej wymagających momentach,

  • zwrot połowy VATu z faktur za akcesoria niezbędne do pracy – dbamy o Twój komfort i zapewniamy wsparcie finansowe,

  • wsparcie konsultantów od poniedziałku do soboty - nasi konsultanci służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w soboty w godzinach 9:00-16:00.

Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Jesteśmy za! Możesz pracować w 2-3 aplikacjach!

Jeśli jesteś zainteresowany/a, by dołączyć do naszego zespołu i zacząć pracę na swoich warunkach, kliknij przycisk “Aplikuj”.

W razie pytań, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 730 000 310 lub odwiedź nasze biuro przy ul. Gen. J. Bema 2 we Wrocławiu.

Dołącz już dziś i rozpocznij pracę na swoich warunkach, dostarczając jedzenie w efektywny sposób!

  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul. Gen. J. Bema 2, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.