Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Fiberlink

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Krakowie

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji aktualnych projektów staniemy się wiodącym operatorem oferującym usługi w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, dlatego…
…szukamy najlepszych!

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Sprzedaż świadczonych usług
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług
  • Nadzór nad prawidłową dokumentacją
  • Współdziałanie w zespole w celu osiągania wysokiej jakości pracy biura

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Bezpłatne korzystanie z naszych usług
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach
  • Dostęp do platformy językowej
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Fiberlink Sp. z o.o. , ul. Ważewskiego 17, 30-499 Kraków, NIP: 944-224-58-90
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Fiberlink Sp. z o.o. , ul. Ważewskiego 17, 30-499 Kraków, NIP: 944-224-58-90zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.