Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Niepubliczne Placówki Oświatowe JONATAN

Podążamy za dzieckiem wspierając je w trudnej wędrówce edukacyjnej.

Niepubliczne Szkoły Podstawowe JONATAN w Bielsku- Białej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudnią nauczyciela plastyki

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć z plastyki
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą szkoły
  • Rozwijanie artystycznych zainteresowań uczniów
  • Aktywny udział w życiu szkoły

Wymagania

  • Ukończone studia magisterskie
  • Posiadane przygotowanie pedagogiczne
  • Punktualność, sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Pasja, zaangażowanie oraz życzliwe nastawienie do uczniów
  • Chęć dołączenia do zgranego, wspierającego i współpracującego zespołu
  • Przyjemność z wymyślania i przygotowywanie nowych inspirujących zajęć
  • Chęć współtworzenia innowacyjnych metod nauczania

Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole
    • Możliwość kreatywnej pracy z dziećmi
    • Wsparcie doświadczonych pedagogów
    • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
    • Możliwość korzystania z wielu pomocy dydaktycznych
    • Niezbędne narzędzia i i środki do pracy
    • Zniżki na ofertę dydaktyczno-opiekuńczą placówki
    • Smaczne obiady (i nie tylko) w atrakcyjnej cenie
  • Placówka Oświatowa Jonatan s.c. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Placówka Oświatowa Jonatan s.c. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”