Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice
  • 4 800-5 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wychowawca/  Wychowawczyni

Powołane do życia w 2015 roku Centrum Opiekuńczo – Wychowawcze „Nadzieja”
odpowiedzialne jest za prowadzenie w Mysłowicach
4 placówek opiekuńczo – wychowawczych typu socjalizacyjnego.
Placówki są niepubliczne, mają charakter katolicki –
są jednak ogólnodostępne dla wszystkich dzieci, niezależnie od wyznania.
Każda z placówek może liczyć maksymalnie 14 osób (dziewcząt i chłopców, w wieku 10 – 18 lat)
W sumie więc opiekę znajduje u nas 56 dzieci, głównie z terenu Mysłowic i Świętochłowic.

Zakres obowiązków

  • praca opiekuńczo-wychowawcza nad dziećmi i młodzieżą.

Wymagania

  • wykształcenie wymagane - minimum licencjat o kierunku: pedagogika lub praca socjalna.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku i partnerstwa.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze "Nadzieja" , ul. Starokoscielna 8/5 , 41 - 400 Mysłowice, NIP: 2220899423
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja" , Ul. Starokoscielna 8/5 , 41 - 400 Mysłowice, NIP: 2220899423zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.