Lider zespołu / koordynator produkcji

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: Twój profil: wykształcenie minimum średnie, techniczne, specjalizacja mechanika, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana, znajomość elektryki / elektroniki mile widziana, umiejętność czytania rysunków technicznych, znajomość MS Excel, Word, Outlook, poczty e-mail etc. , dobre umiejętności komunikacyjne, urodzony lider zespołu, dobrze zorganizowany, świadomość zrównoważonego rozwoju: zdrowie, bezpieczeństwo, kwestie społeczne i środowiskowe. dobre wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników, możliwość rozwoju zawodowego, praca w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej reputacji, ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym, dalsze szkolenia i kursy językowe w razie potrzeby. Kontakt osobisty, mailowy - patryk.smietanski@ice-trade.com tel: 664 963 680 - Śmietański Patryk
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)