Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Digital Marketing Specialist

Jobnonstop
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)
Wynagrodzenie: 10 000 - 11 000 PLN (w zależności od doświadczenia)
Branża: usługi finansowe

Pracodawca to renomowana firma znajdująca się w czołówce rynku mikro finansowania.

Decydując się na współpracę będziesz mógł realizować własne, niestandardowe pomysły w dynamicznym środowisku. Dołącz do międzynarodowej organizacji, wykorzystaj swój entuzjazm, wiedzę i doświadczenie, aby rozwijać siebie i świat finansów.

Twoje obowiązki:
· Samodzielne opracowywanie i prowadzenie kampanii internetowych
· Analiza, monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji marketingowej
· Testowanie nowych funkcji, funkcjonalności, produktów, web aktualizacji na stronach internetowych (customer journey)
· Optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO oraz użyteczności (UX/UI)
· Opracowywanie i wdrażanie A/B testów
· Wsparcie sprzedaży, opracowanie planu zwiększenia ruchu na stronie i generacji leadów
· Utrzymywanie efektywnej komunikacji wewnętrznej w zakresie prowadzonych działań marketingowych (sms/email)
· Planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych
· Prowadzenie i aktualizacja treści przez CMS

Nasze wymagania:
· Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w internet marketingu / performance (digital)
· Biegła znajomość języka polskiego w mowie, jak i piśmie (min. C2 lub ojczysty)
· Wysoko rozwinięta kreatywność i myślenie analityczne
· Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii, strategii i planów Internet marketingowych
· Dobra znajomość HTML, CSS, Figma (bez programowania)
· Doświadczenie w digital, w tym w obszarze SMM, content marketingu
· Zdolność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów
· Znajomość SEO, UI/UX
· Umiejętność posługiwania się narzędziami: Google Ads, Meta Ads, GA4, GTM, Hotjar lub Clarity, etc.
· Praktyczne doświadczenie: SEM, PPC, Social Media, programy partnerskie (affiliate marketing), email/sms marketing, marketing automation, retargeting, display
· Rozumienie co to jest CPM, CPA, CPS, CTR, ROI, itd.

Dodatkowe atuty:
· Znajomość API, SQL
· Jira, Confluence

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
· Umowę o pracę na pełen etat albo kontrakt B2B
· Premię roczną
· Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze na Mokotowie
· Prywatną opiekę medyczną
· Dofinansowanie zajęć sportowych
· Dodatkowe świadczenia socjalne
· Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych niestandardowych pomysłów i strategii
· Dofinansowanie do kursów i szkoleń