Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Poszukujemy opiekunki osoby starszej

Centrum Opiekunek
  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Poszukujemy opiekunki do Kobiety w wieku 82 lat, waga 45 kg.

Osoba głownie leżąca, przy pomocy drugiej osoby porusza się po mieszkaniu. Podopieczna po przebytym udarze, ma jedną krótszą kończynę.

Praca w Warszawie (dzielnica Służewiec).

Praca z zamieszkaniem na zastępstwo od 13.03-10.04.2024 r.

Zakres obowiązków: utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymanie towarzystwa.

Wynagrodzenie: 5250 zł

Poszukujemy osób z doświadczeniem i referencjami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 24570)
tel., 85/7455673, mail: @ lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych ul. Piękna 5 lok. 28, Białystok godz. 9:00 – 16:00.