Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Synevo Sp. z o.o.

Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

  • Kraków, małopolskie

Diagnosta laboratoryjny

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi.

Miejsce pracy: ul. Ujastek 3 (siedziba Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek).

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;
  • Autoryzacja badań;
  • Obsługa aparatury medycznej;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium;
  • Znajomość procedur laboratoryjnych;
  • Doskonałe umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie);
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Możliwość uzyskania dofinansowania specjalizacji;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest SYNEVO SP Z O O, 04-158 Warszawa Zamieniecka 80/401, NIP: 5272471288. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SYNEVO SP Z O O, 04-158 Warszawa Zamieniecka 80/401, NIP: 5272471288 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.