Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
ArcelorMittal Warszawa

Specjalista/Specjalistka ds. płac i kadr

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

ARCELORMITTAL WARSZAWA SP Z O O

W ramach otwartej rekrutacji ArcelorMittal Warszawa zaprasza do aplikowania na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. płac i kadr.

Zakres obowiązków

  • sporządzanie list płac dla pracowników,
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • prowadzenie administracji personalnej,
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, PDOF, GUS, PFRON,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych,
  • wykonywanie dodatkowych czynności kadrowo-płacowych.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej,
  • bardzo dobrą praktyczną znajomość przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy,
  • bardzo dobrą znajomość programu Płatnik,
  • umiejętność obsługi systemu TETA HR,
  • doskonałą organizację pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i dużą kulturę osobistą.

Oferujemy

  • pracę w dogodnej lokalizacji – tuż obok stacji metra Młociny,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – praca od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków, najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz dostęp do platformy MyBenefit,
  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne.
  • Administratorem danych osobowych jest ARCELORMITTAL WARSZAWA SP Z O O 01-949 Warszawa ul. Kasprowicza 132, NIP: 1180016775. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów tej rekrutacji.