Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji budowlanych

  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje do swojego zespołu ambitnego i odpowiedzialnego współpracownika na stanowisko Przedstawiciela habdlowego w dziale inwestycji ogólnbudowlanych i wykończeniowych

Zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Opracowywanie i realizacja skutecznych strategii sprzedaży
  • Monitoring aktualnej sprzedaży na grupie klientów
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert handlowych, zamówień
  • Kontrola płatności
  • Współpraca z producentami w zakresie sprzedaży asortymentowej
  • Obsługa bezpośrednia klientów
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Wykonywanie wycen oraz dobór produktów odpowiadających potrzebom klientów
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B
  • Doskonała znajomość standardów obsługi klienta i umiejętność nawiązywania długofalowych relacji
  • Znajomość asortymentu budowlano-wykończeniowego
  • Znajomość specyfiki rynku inwestycyjnego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę
  • Atrakcyjne zasady wynagradzania (podstawa plus premia) uzależnione od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Rabaty pracownicze, opieka medyczna, ZFŚS, karty Multisport
  • Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • Administratorem danych osobowych jest HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 30-694 Kraków ul.Kosocicka 7, NIP: 6790083459. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy; skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heban Sp z.o.o. Sp K. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).