Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Wipasz S.A.

Kierownik budowy

  • Międzyrzec Podlaski, lubelskie pow. bialski

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

WIPASZ S.A. jest polską firmą z siedzibą w Wadągu, która jest największym producentem pasz i liderem w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.

miejsce pracy - Międzyrzec Podlaski i okolice

Zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad robotami budowlanymi,
  • realizacja budowy zgodnie z harmonogramem i projektem,
  • praca w delegacji na terenie całej Polski,
  • kontakt z organami administracyjnymi,
  • współpraca z wykonawcami,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • raportowanie postępów prac do Dyrektora ds. Realizacji Inwestycji,
  • bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów inwestycyjnych,
  • uczestnictwo w procesie wyboru oraz przygotowania umów z wykonawcami robót.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami w budownictwie przemysłowym lub kubaturowym,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji,
  • zaangażowanie, chęć do rozwijania swojej wiedzy i poznawania nowych technologii,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w formie podstawy i premii,
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • przyjazną i partnerską atmosferę w pracy,
  • zwrot kosztów poniesionych z tytułu członkostwa PIIB,
  • telefon, komputer służbowy,
  • samochód służbowy,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (karty fitprofit),
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • spotkania integracyjne.
  • Administratorem danych osobowych jest Wipasz S.A. 10-373 Olsztyn Wadąg 9, NIP: 7393115688. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wipasz S.A. 10-373 Olsztyn Wadąg 9, NIP: 7393115688 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.