Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Nicromet Sp.z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. Zakupów

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Nicromet to polska firma działająca nieprzerwanie od 1990 roku w branży produkcji aluminium wtórnego, dostarczamy swoje produkty do wiodących producentów w Europie.

Zakres obowiązków

  • Realizowanie krótko i długoterminowych celów zakupowych.
  • Prowadzenie akcji ofertowych na wybrane grupy asortymentów i negocjacje handlowe z dostawcami.
  • Rozpoznanie rynku i poszukiwanie nowych konkurencyjnych źródeł dostaw.
  • Zakup materiałów i surowców bezpośrednio produkcyjnych–nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw surowców
  • Codzienny kontakt z dostawcami niemieckojęzycznymi (głównie telefoniczny) oraz obsługa wizyt dostawców.
  • Zarządzanie reklamacjami dostawców.
  • Sprzedaż odpadów produkcyjnych.
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją handlową.
  • Przygotowanie raportów z zakresu prowadzonych projektów oraz działań w obszarze zakupów.
  • Ścisła współpraca z innymi komórkami firmy (Produkcja, Sprzedaż, Technologia, Jakość).

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną z dostawcami zagranicznymi – warunek konieczny.
  • 3 letnie doświadczenie w zakupach w branży metalurgicznej od dostawców zagranicznych (doświadczenie w zakupie surowców w branży aluminium ).
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne).
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne - łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych z dostawcami.
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne (potwierdzenie stosownymi szkoleniami będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność oraz ambicja w dążeniu do założonych celów.
  • Umiejętności analityczne – łatwość w wyciąganiu wniosków i podejmowaniu decyzji.
  • Efektywna organizacja pracy własnej, umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie.
  • Znajomość i praktyka w realizacji wymagań IATF.
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint) oraz systemów ERP.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w firmie z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę dostępną od zaraz;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Perspektywa długotrwałego zatrudnienia;
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego;
  • Praca w trybie jednozmianowym;
  • Parking dla pracowników;
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:NICROMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 43-512 Bestwinka, ul. Witosa 28, NIP: 6521721863zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.