Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Nicromet Sp.z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. Księgowości

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Nicromet to polska firma działająca nieprzerwanie od 1990 roku w branży produkcji aluminium wtórnego, dostarczamy swoje produkty do wiodących producentów w Europie.

Obecnie, do naszej siedziby w Oświęcimiu poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

(UMOWA O PRACĘ )

Zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • Kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (faktur, rachunków, wyciągów bankowych, raportów kasowych i innych dokumentów księgowych) zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości,
  • Analiza i rozliczanie należności i zobowiązań
  • Pomoc przy uzgadnianiu sald kont rozrachunkowych, zamykaniu miesiąca, sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość, finanse
  • Co najmniej 2-letnia praktyka w księgowości; mile widziana w firmie produkcyjnej
  • Znajomość pakietu MS Office i programów finansowo-księgowych;
  • Znajomości przepisów podatkowych (m.in.: CIT, VAT) oraz przepisów Ustawy o Rachunkowości;
  • Dokładność, rzetelność, terminowość;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość IFS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy
  • Szkolenie i rozwój kompetencji
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:NICROMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 43-512 Bestwinka, ul. Witosa 28, NIP: 6521721863zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.