Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
AZB Sp. z o.o.

Asystent/ka ds rachukowości i podatków

  • Warszawa, mazowieckie
  • 5 000-5 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Młodszy księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Nasze Centrum Usług Wspólnych obsługuje pod względem finansowo-księgowym oraz kadrowo-płacowym Grupę Medialną ZPR Media. Zatrudniamy ponad 50 osób i jesteśmy dobrze zorganizowani. Nasi pracownicy mają szeroki dostęp do wiedzy, ciekawe zakresy obowiązków, dobry system wdrożenia oraz bieżącego wsparcia. Mamy życzliwy zespół i przyjazne warunki biurowe. Osoby, które chcą się rozwijać, mają u nas ku temu dobre warunki.

O nas

Nasze Centrum Usług Wspólnych obsługuje w zakresie finansowo-księgowym grupę medialną ZPR Media. Jesteśmy dobrze zorganizowanym i zgranym zespołem. Nasi pracownicy mają szeroki dostęp do wiedzy i korzystają na bieżąco ze wsparcia merytorycznego przełożonych i doradców podatkowych. Zależy nam, aby dołączyła do nas życzliwa i ambitna osoba, która chce się uczyć nowych zagadnień, zdobywać coraz większy stopień samodzielności i jednocześnie docenia budowanie dobrych relacji w zespole. Wychodzimy z założenia, że wszystkiego można się nauczyć i efekty w dużej mierze zależą od właściwego nastawienia i dobrej organizacji

Zapraszamy na naszą stronę:

Zakres obowiązków

Praca w zespole finansowo-księgowym w szerokim zakresie zagadnień księgowych ze wsparciem doświadczonych specjalistów

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku rachunkowości – studia lub kurs,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),

  • Umiejętność pracy w zespole i życzliwe usposobienie,

  • Komunikatywność i otwartość na nowe zagadnienia,

  • Staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia dopasowane do potrzeb pracownika,

  • Zakres obowiązków pozwalający na poznanie całokształtu księgowości,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wsparcie i przyjazną atmosferę.

  • Administratorem danych osobowych jest AZB Sp. z o.o. 03-812 Warszawa Kamionkowska 45, NIP: 8990203834. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AZB Sp. z o.o. 03-812 Warszawa Kamionkowska 45, NIP: 8990203834 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.