Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Technik Utrzymania Ruchu

  • Zimna Wódka, opolskie pow. strzelecki

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy okresowe maszyn;
  • Usuwanie bieżących usterek;
  • Instalacja zespołów i urządzeń technicznych;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Obsługa techniczna obiektu;
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień;
  • Raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu: elektryk, automatyk, elektromechanik lub podobne;
  • Odpowiedni zakres wiedzy i doświadczeń umożliwiający wykonanie powierzonych zadań w tym elektrycznych;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń;
  • Pracę w przyjaznym zespole;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Rozwój osobisty i zawodowy.