Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

ARiMR Oddział Poznań zatrudni pracownika

ARiMR
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Referent/Inspektor/Specjalista w Wielkopolskim Oddziale Regionalnym Biuro Działań Społecznych i Środowiskowych oraz Płatności Bezpośrednich Wydział ds. Grup i Organizacji Producentów Stanowisko pracy ds. obsługi wniosków i nadzoru merytorycznego, miejsce pracy: Poznań.

Liczba poszukiwanych kandydatów /wymiar etatu: 1 osoba w pełnym wymiarze czasu pracy -umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

Oferujemy

przejrzyste zasady wynagradzania
dodatkowe wynagrodzenie roczne
możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
bogaty pakiet szkoleń
możliwość refundacji nauki języka i studiów podyplomowych
pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:
- obsługa wniosków: o uznanie grup i organizacji producentów, o przyznanie pomocy i płatności dla grup producentów rolnych.
- obsługa postępowań administracyjnych.
- sporządzanie raportów, prowadzenie monitoringu i analiz.
- terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań zleconych.
- udzielanie informacji pracownikom biur powiatowych, wnioskodawcom i beneficjentom, pracownikom Starostw, Urzędów Gmin, Urzędów Marszałkowskich, Izb Rolniczych, ODR, Policji, Prokuratury oraz innym instytucjom.
- przygotowywanie projektów dokumentów w sprawach prowadzonych jako organ I instancji.
- sporządzanie LZP, prognoz finansowych i innych dokumentów księgowych.

Wymagania konieczne:
- wykształcenie: średnie,
- znajomość ustawy z dnia 9 V 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i
Modernizacji Rolnictwa,
- znajomość problematyki Wspólnej Polityki Rolnej,
- znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Wymagania pożądane:
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- dokładność, odpowiedzialność, sumienność,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia,
2. List motywacyjny,
3. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
Ww. oświadczenie musi być podpisane własnoręcznym podpisem kandydata.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Dokumenty należy składać w terminie do: 27 marca 2024 (decyduje data wpływu do ARiMR).

Listownie pod adresem:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Wielkopolski Oddział Regionalny
ul. Strzeszyńska 36, 60-479 Poznań

z dopiskiem:
Dokumenty dotyczące naboru nr ref ogłoszenia OR15/BDSPB/4/24

W wersji elektronicznej na adres:
Dokumenty dotyczące naboru: OR15/BDSPB/4/24.

Wszelkie informacje i dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji dostępne na stronie: