Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Rzeszów, podkarpackie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Biuro projektów MTA Engineering w Rzeszowie oferuje pracę w renomowanym biurze projektów z ponad 26 letnim doświadczeniem przy realizacji dużych projektów z branży energetycznej, przemysłowej, samochodowej i budownictwa ogólnego, w międzynarodowym środowisku.

Asystent Projektanta

07/2022/MAP

Obowiązki

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej
  • Modelowanie i tworzenie dokumentacji w środowisku BIM/ Tekla Structures
  • Praca w środowisku CAD
  • Obliczenia statyczne drugorzędnych elementów konstrukcyjnych
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (także studenci), specjalność: konstrukcje budowlane
  • Znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego
  • Znajomość programu Tekla Structures będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Umiejętność biegłego posługiwania się AutoCad
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Elastyczny system pracy, możliwość pracy w systemie stacjonarnym, zdalnym lub mieszanym
  • Dostęp no nowoczesnych technik i narzędzi projektowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Rozwój kompetencji, zdobywanie nowych umiejętności
  • Szkolenia z zakresu technik i narzędzi do projektowania
  • Udział w dużych krajowych oraz międzynarodowych projektach
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • System premiowy zależny od wyników realizowanych projektów
  • Przyjazna atmosfera, pokój relaksu oraz świetna kawa każdego dnia!