Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Piastów, mazowieckie pow. pruszkowski

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

W Interprojekt sp. z o.o, specjalizujemy się kompleksowym aranżowaniem powierzchni komercyjnych. Szukamy stolarza z doświadczeniem, który zajmie się pracą na produkcji. Zadowolenie kontrahentów i najwyższa jakość wykonania to nasze standardy. W codziennej pracy nie idziemy na kompromisy. Wiemy, że to wyróżnia nas w szczególny sposób. Charakteryzuje nas wszechstronność. Przygotujemy nie tylko projekt wnętrza, ale także realizujemy go od A do Z.Jeżeli te wartości są Ci bliskie, DOŁĄCZ DO NAS!

Stolarz

OBOWIĄZKI

  • Składanie mebli z przygotowanych formatek
  • Montaż okuć
  • Transport materiału od dostawcy
  • Transport gotowych mebli do klienta

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w składaniu mebli z płyty
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Sumienność, dokładność
  • Wysoka kultura pracy
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Regularne wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca narzędziami Festool
  • Praca w dobrze zorganizowanym miejscu z zapleczem socjalnym
  • Pozytywna atmosfera w fajnym zespole
  • Możliwość podjęcia dodatkowych prac (np. w weekendy)
  • Praca po godzinach dodatkowo płatna