Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie opakowań blaszanych i aluminiowych na rynkach najszybciej rozwijających się.Działamy w rożnych regionach geograficznych i produkujemy różnorodny asortyment opakowań blaszanych.Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Ustawiacz maszyn i urządzeń

Obowiązki

  • Przygotowanie maszyn do wykonania zaplanowanych zadań produkcyjnych
  • Uruchamianie i ustawianie maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie realizacji dziennej produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów
  • Efektywna praca w zespole

Wymagania

  • Doświadczenie w przezbrajaniu maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość budowy maszyn

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za pracę na II i III zmianie, a także za pracę w systemie zmianowym
  • dodatki za pracę na poszczególnych wydziałach na produkcji
  • system bonusowy oparty na wynikach
  • pakiet gratulacyjny do nowych rodziców i świętowanie jubileuszy w pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • w trosce o zdrowie pracowników organizujemy cykliczne inicjatywy profilaktyczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • karty przedpłacone
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • owoce
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników