Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. zatrudni: Pracownika do Działu Zaopatrzenia

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. zatrudni: Pracownika do Działu Zaopatrzenia - mgr farmacji

Obowiązki

  • *organizowanie w WSzW w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. zaopatrzenia w artykuły i asortyment medyczny obejmujący jednorazowe jałowe wyroby w połączeniu z procesami związanymi z gospodarką materiałową
  • *podejmowanie i opracowywanie zapotrzebowań zakupowych składanych przez jednostki organizacyjne,
  • *sporządzanie dokumentacji dot. postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o przepisy Ustawy Prawo Zamówień, kontrola stanu realizacji zawartych umów przetargowych,
  • *bieżąca analiza realizacji zakupów,
  • *kontrola przyjęć towaru w relacji z fakturą i zamówieniem,
  • *opracowywanie analiz i wykazów zrealizowanych zakupów
  • *prowadzenie racjonalnej gospodarki materiałowej,
  • *wystawianie dokumentacji magazynowej.

Wymagania

  • *wykształcenie wyższe – magister farmacji (czynnik determinujący wybór),
  • *znajomość pakietu MS Office,
  • *skrupulatność, sumienność, dobra organizacja pracy