Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
Ward Personnel Limited

Elektryk - Elekktromonter -

  • Irlandia zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Rekrutacja Lublin-Plock-Tarnow 17-21/4

Zapraszamy na rekrutacje w miastach Lublin, Płock oraz Tarnów w dniach 17-21 Kwietnia.

Obowiązki

  • Praca przy produkcji rozdzielnic
  • Budowa i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych,
  • Montaż pulpitów kontrolno-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi, oraz rysunkami gabarytowymi
  • Montaż materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznychjest konieczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagan

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki w wysokości € 22.00 na godzinę
  • 47+ godzin tygodniowo (nadgodziny płatne €33.00 po 39 godzinie)
  • Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych
  • Cotygodniowe wypłaty, irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami