Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Asystent Kierownika Projektu

  • Poznań, wielkopolskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad pół wieku Taskoprojekt jest synonimem innowacji i doskonałości w dziedzinie produkcji maszyn przemysłowych. Nasza historia sięga 1968 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność jako Przedsiębiorstwo Projektowo-Technologiczne Przemysłu Taboru Kolejowego „Taskoprojekt”. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, wyznaczając standardy w branży i zdobywając zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, sercu Wielkopolski, skąd nasz blisko 150-osobowy zespół ekspertów, z możliwością rozszerzenia do 200 specjalistów, realizuje projekty, które przekształcają przemysł w bardziej efektywny i zautomatyzowany. Specjalizujemy się w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, projektowaniu linii produkcyjnych, ich wdrażaniu, prototypowaniu oraz budowie maszyn przemysłowych. Nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co jest odzwierciedleniem naszych głównych wartości: rzetelności, indywidualnego podejścia i zaufania. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do specjalizacji w trudnych procesach łączenia części, takich jak spawanie łukowe, nitowanie, klejenie, zgrzewanie punktowe i zgrzewanie laserowe. Nasze zaawansowane maszyny i roboty pozwalają usprawnić procesy produkcyjne, co przekłada się na lepszą jakość i wydajność dla naszych klientów. Zobowiązanie do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy jest potwierdzone certyfikacją CE, co jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości naszych usług. Oferujemy kompleksową obsługę zamówień – od opracowania pełnej koncepcji realizacji procesu technologicznego i przygotowania projektu, przez wykonanie, aż po uruchomienie i nadzór produkcji. Nasze doświadczenie i wiedza ekspercka, zdobyte dzięki setkom zrealizowanych projektów, oraz wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów, stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją do technologii i innowacji, tworząc rozwiązania, które napędzają przemysł i pomagają naszym klientom osiągać ich cele produkcyjne. W Taskoprojekt wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią połączyć tradycję z nowoczesnością, a nasze dziesięciolecia doświadczenia i nieustanny rozwój są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i oddaniu. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu.

Obowiązki

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu oraz zespołem projektowym w zakresie prowadzenia projektu
  • Nadzór nad harmonogramem projektu
  • Raportowanie zaawansowania projektu w zakresie budżetu i terminów
  • Współudział w monitorowaniu kosztów, terminów i ryzyka
  • Uczestnictwo w reprezentowaniu firmy przed Klientem, również w środowisku międzynarodowym
  • Tłumaczenie dokumentów technicznych z języka niemieckiego
  • Tworzenie prezentacji i innych dokumentów w języku niemieckim

Wymagania

  • Ukończone studia techniczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego / angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (znajomość MS Projekt będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Bony świąteczne