Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest istniejącym od 1948 r. wiodącym biurem projektowym w branży hydrotechnicznej. Jest twórcą wielu projektów w kraju i za granicą. Biuro specjalizuje się w projektowaniu obiektów morskich (m.in. portów, stoczni, nabrzeży, falochronów itp.), obiektów przemysłowych (m.in. budynków, składów i magazynów, baz logistycznych itp.), obiektów wojskowych (m.in. hangary, strefy składowania amunicji) oraz morskich farm wiatrowych w tym uzyskaniu wszelkich, niezbędnych pozwoleń, opinii, decyzji i uzgodnień łączenie z pozwoleniami na budowę. Od 2015 roku biuro jest częścią grupy technologicznej ASE. Zatrudnia ok. 100 osób.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Obowiązki

  • Opracowanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji z zakresu ochrony środowiska i procesu inwestycyjnego oraz wniosków, na podstawie których wydawane są pozwolenia i decyzje (Karty Informacyjne Przedsięwzięcia, Raporty OOŚ, operaty wodnoprawne, operaty ochrony powietrza, wnioski na wznoszenie sztucznych wysp, konstrukcji i urządzeń w polskich obszarach morskich, wnioski o wydanie decyzji lokalizacyjnych, inne)
  • Prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z realizowanymi projektami, wsparcie branż projektowych w zakresie analizy zagadnień środowiskowych
  • Analiza regulacji prawnych obejmujących zagadnienia związane z procesem inwestycyjnym (OOŚ, ochrona środowiska, prawo wodne, prawo budowlane, zagospodarowanie przestrzenne, ustawa o obszarach morskich itp.)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (nauki chemiczne, przyrodnicze, rolnicze, leśne, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, itp.)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość aktów prawnych i procedur urzędowych w zakresie ochrony środowiska (m.in. ustawa OOŚ, Prawo wodne, Prawo budowlane, Ustawa o obszarach morskich, Prawo Ochrony Środowiska oraz akty powiązane)
  • Umiejętność oceny zgodności projektów z regulacjami prawnymi i orzecznictwem w zakresie ochrony środowiska
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i oprogramowania AutoCAD
  • Mile widziana znajomość programów do obliczeń poziomów substancji w powietrzu, propagacji hałasu, programów GIS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • Pracę przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Premie uzależnione od realizacji celów
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia i praktyki zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Dobrą atmosferę pracy i szeroki pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna