Technik serwisu wózków widłowych i paletowych

LTW Michael Oleasz
  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

STANOWISKO: Technik Serwisu Wózków Widłowych i Paletowych
O FIRMIE: Logistyka i Transport Wewnętrzny (LTW) zajmuje się serwisem, wynajmem i sprzedażą wózków widłowych i paletowych. Działamy na terenie województwa Dolnośląskiego i sąsiadujących. Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
MIEJSCE ZATRUDNIENIA: Wrocław (dolnośląskie)
RODZAJ UMOWY: umowa o pracę
WYMIAR: pełny wymiar (8/8h)
DNI PRACY: poniedziałek – piątek (wolne weekendy)
SPECYFIKA PRACY: praca dojazdowa u klientów oraz w siedzibie firmy
OFERUJEMY:
• pracę w niewielkim zespole nastawionym na budowanie przyjaznych relacji
• nabycie fachu w wąskiej, nieustannie rozwijającej się branży
• umowę o pracę na pełny lub niepełny etat
• możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy (wyposażony w narzędzia i części zamienne) oraz odzież ochronną
• adekwatne wynagrodzenie do umiejętności i premię roczną
• premia za staż pracy
• porady prawne
• możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych pływaków oraz rowerzystów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• diagnoza i analiza usterek oraz rozwiązywanie problemów technicznych
• wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych
• przygotowywanie raportów z wykonywanych czynności
• na początku wszystko pod okiem doświadczonej osoby
WYMAGANIA:
• wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
• chęci do rozwoju zawodowego
• zdolności organizacyjne
• komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, lojalność
• prawo jazdy kat. B
MILE WIDZIANE:
• wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
• doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
• uprawnienia operatorskie na wózki widłowe
WYPŁATA:
4242-5200 brutto/mies.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)