Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Specjalista ds. zapobiegania i naprawy szkód w środowisku, zdarzeń i przedsięwzięć na terenach zamkn

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
  • Gdańsk, pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca w siedzibie Urzędu polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych;
  • Praca w terenie w ciężkich warunkach na obszarach wodno-błotnych o trudnym dojeździe, potrzebą dojścia pieszego, także w okresie jesienno-zimowym przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych
  • Częste kontakty z klientem zewnętrznym
  • Wykonywanie zadań pod presją czasu
  • Budynek częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Przed budynkiem podjazd dla wózków inwalidzkich. W budynku brak windy. Brak odpowiednio przystosowanych łazienek
  • W budynku nie występują szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy
  • Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie
  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu
  • Prowadzi postępowania administracyjne – przygotowuje projekty pism, postanowień oraz decyzji na podstawie przepisów ustawy o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie. Wprowadza dane do rejestru bezpośrednich zagrożeń szkodą w środowisku i szkód w środowisku
  • Prowadzi postępowania administracyjne – przygotowuje projekty pism, postanowień oraz decyzji na podstawie przepisów ustawy Prawo ochrony środowiska, a dotyczących ochrony powierzchni ziemi. Wprowadza dane do rejestru historycznych zanieczyszczeń powierzchni ziemi, rejestru potencjalnych historycznych zanieczyszczeń powierzchni ziemi
  • Prowadzi postępowania administracyjne – przygotowuje projekty pism, postanowień oraz decyzji administracyjnych na podstawie przepisów ustawy Prawo ochrony środowiska, dla zdarzeń i przedsięwzięć na terenach zamkniętych
  • Prowadzi postępowania administracyjne – przygotowuje projekty pism, postanowień oraz decyzji administracyjnych na podstawie przepisów ustawy o odpadach
  • Archiwizuje wytworzone dokumenty

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe , kierunek: biologia, technologia chemiczna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, leśnictwo, chemia, biotechnologia
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność
  • Znajomość przepisów z zakresu: ustawy o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie, ustawy prawo ochrony środowiska, ustawy o odpadach, kodeksu postępowania administracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników