Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
MTM Work Service

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Made To Measure Work Service - agencja pośrednictwa pracy, w której znajdziesz oferty tylko i wyłącznie bezpośrednio od pracodawców. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie rekrutacji, również po zatrudnieniu. Wierzymy że miła rozmowa kwalifikacyjna będzie początkiem Twojej nowej lepszej drogi zawodowej.

Dla firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój współpracy ze stałymi klientami firmy
  • realizowanie planów sprzedażowych na stałych klientach
  • przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z polityką cenową i marżową firmy
  • przyjmowanie zamówień wpływających i przygotowywanie ich do realizacji
  • wystawianie dokumentów sprzedaży i listów przewozowych
  • monitorowanie stanów magazynowych produktów gotowych
  • nadzór nad systematycznością zamówień i pozyskiwanie zamówień od stałych klientów
  • uzgadnianie z klientami zmian dotyczących terminu i sposobu dostawy
  • monitorowanie terminów płatności klientów

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży produkcyjnej lub technicznej (minimum 1 rok)
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych z klientem B2B
  • doświadczenie w obsłudze CRM i programów do wystawiania faktur (będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excell
  • dokładność i sumienność
  • komunikatywność

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowo premie wynikowe po każdym przepracowanym miesiącu
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia
  • praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku (praca w biurze)
  • Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych (CV) i w celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • W przypadku przesyłania dokumentów aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli z wybranymi przez Panią/Pana celami, w których możemy przetwarzać Pani/Pana dane. Informujemy, że możliwość wyboru dotyczy punktów oznaczonych gwiazdką. W przypadku zgody na wszystkie wskazane cele prosimy wkleić poniższą klauzulę w całości.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Zgadzam się na przetwarzanie danych: (i) w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko którego dotyczy ogłoszenie (ii)* w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji przez okres 2 lat (iii)* udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu przyszłych rekrutacji na różne stanowiska pracy."