Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
MK COMPLEX KAROLINA BRONOWICKA

Programista/ Operator maszyn CNC - Tokarz

  • Lubin, dolnośląskie pow. lubiński
  • 4 500-7 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MK COMPLEX to rodzinna, prężnie rozwijająca się firma, zlokalizowana w Lubinie.

Zajmujemy się obróbką skrawaniem na maszynach CNC, toczeniem, frezowaniem oraz spawaniem.

Posiadamy w swojej strukturze biuro konstrukcyjne, które przygotowuje projekty dla Klientów a także na własne potrzeby.

Od ponad 10 lat zakuwamy węże hydrauliczne przystosowane do górnictwa o wysokiej jakości i bezpieczeństwie potwierdzone Certyfikatem Zgodności Technologii. Zajmujemy się modernizacją oraz produkcją nowych siłowników hydraulicznych, które również są dostosowane do pracy w warunkach dołowych.

W związku z rozwojem produkcji poszukujemy kandydata na stanowisko "Operator tokarki CNC".

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny CNC (tokarka pozioma)
  • Programowanie maszyny CNC (tokarka)
  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Kontrola jakości wykonywanych detali
  • Dobór parametrów obróbkowych do danego materiału
  • Dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Raportowanie wykonywanych prac

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego programowania maszyn
  • Posiadanie wyobraźni przestrzennej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na jakość, wysoki standard pracy

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stawkę uzgodnioną indywidualnie w zależności od wykwalifikowania

  • Terminowa wypłata wynagrodzenia

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Odzież roboczą/ochronną

  • Przyjazną atmosferę, życzliwość oraz wsparcie

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Administratorem danych osobowych jest MK COMPLEX Karolina Bronowicka 59-300 Lubin ul. Ścinawska 12A/3, NIP: 6922469464. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Aplikując na owe stanowisko lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MK COMPLEX KAROLINA BRONOWICKA z siedzibą w: Ścinawska 12/a, 59-300 Lubin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane